Студенти РІ КУП НАН України відвідали виставку робіт рівненського художника О. Сташука

8 Листопада, 2013

Виставка відбувалася у Галереї європейського живопису «Євро Арт», де виставляються роботи майстрів, які здобули міжнародне визнання. О.Сташук, завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету, нещодавно отримав Диплом Міжнародної виставки «Форма – Простір –Людина», яка була організована в рамках щорічної Програми культурних заходів  «Ми різні, ми разом» (Санкт-Петербург). Його робота «Старий млин» була відзначена в номінації  «Живопис» та отримала схвальні відгуки  глядачів.

Студенти разом зі своїми кураторами Г.П.Дикун та І.С.Андрейко, а також М.Р.Пясецькою та Н.М.Сумченко поділилися враженнями від побаченого. Виставка нікого не залишила байдужим. Вона стала ще одним покликом до спілкування з мистецтвом.

Інспектор  з виховної  та методичної роботи
Сумченко Н.М.