Студенти РІ КУП НАН України вшанували трагічні події Чорнобильської катастрофи

26 Квітня, 2019

Долучаючись до загальноукраїнських заходів вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, студенти РІ КУП НАНУ поклали живі квіти біля пам’ятного знака у місті Рівному та згадали ліквідаторів хвилиною мовчання. Організатор заходу старший викладач кафедри загальноправових дисциплін РІ КУП НАНУ  Анна  Грицюк підкреслила важливість цієї меморіальної акції: «Сьогодні ми згадуємо тих, хто, ризикуючи власним життям, ліквідовував наслідки найстрашнішої в історії ядерної катастрофи. Під час страшного лиха вони добровільно зголосилися прийти на допомогу в умовах невідомої на той час небезпеки. Ця техногенно-екологічна катастрофи  і донині  нагадує про себе і неможливо прорахувати її наслідки».

З цієї сумної нагоди бібліотека РІ КУП НАНУ підготувала тематичну виставку

«Біль Чорнобиля не вщухає».