Студенти РІ КУП НАН України взяли участь в інформаційній годині «Соціальний і правовий захист молоді. Знати свої права»

24 Квітня, 2012

В стінах Рівненської державної обласної бібліотеки відбулася інформаційна година «Соціальний і правовий захист молоді. Знати свої права», участь в якій взяли представники облдержадміністрації, Рівненської міської ради, а також студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України та Рівненського коледжу економіки та бізнесу.    Ліпський Віталій Володимирович, заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді Рівненської облдержадміністрації, розповів про державні соціальні програми для підтримки молодих сімей та молоді в цілому. Зубова Марія Петрівна, начальник відділу управління у справах сім’ї та молоді Рівненського міськвиконкому, у своїй доповіді особливу увагу звернула на проблему працевлаштування серед випускників вузів, а також на заходах Рівненської міської ради, які спрямовані на вирішення вищезазначеної проблеми.     Міщеня Андрій Іванович – начальник служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому розповів про особливості діяльності та основні пріоритети служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому.

Після виступів доповідачів відбулося обговорення, в якому прийняли участь усі присутні на засіданні.