Студенти РІ КУП НАНУ долучаються до профорієнтаційної діяльності інституту
Сопронюк Оксана, студентка 1-го курсу РІ КУП НАНУ відвідала Навчально-виховний комплекс “Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – дошкільний навчальний заклад” Кременецької міської ради Тернопільської області аби презентувати учням- старшокласникам Рівненський інститут Київського університету права НАН України.
В невимушеній, дружній атмосфері йшло обговорення особливостей навчального процесу в нашому навчальному закладі, дисциплін ЗНО, необхідних для вступу, оплати за навчання, побутових умов проживання в гуртожитку, дозвілля студентів, тощо.
Наостанок Оксана запросила всіх бажаючих на День відкритих дверей, який проходитиме 13 квітня 2019 року.