Студенти РІ КУП НАНУ долучилися благодійної акції «Від серця до серця»

24 Грудня, 2019

В рамках щорічної благодійної акції «Від серця до серця» члени студентського самоврядування з ініціативи старшого викладача Повзун Світлани Леонідівни та голови студентського самоврядування Линнік Анжеліки  відвідали напередодні новорічних свят Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини.
       До збору коштів залучилися студенти та професорсько-викладацький склад. На зібрані кошти були закуплені фрукти, солодощі, іграшки та необхідна побутова хімія.

unnamed.jpg
unnamed_3.jpg

unnamed_2.jpg

Відвідавши будинок дитини ми ставили за мету підтримати та показати тепло та любов, а також погратися та подарувати подарунки малечі. Зустріч з вихованцями дитячого будинку була емоційно не дуже легкою, але щирі посмішки та протягнуті рученята дітей вмить зняли будь-які хвилювання, адже кожного разу заново проживаємо незабутні емоції.
       Діти буди раді подарункам, але найбільше задоволення отримали від часу, який провели разом бавлячись на майданчику, а пізніше в групі розповідаючи новорічні вірші.
       Важливо не забувати про такі місця і знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто дійсно її потребує.