Студенти РІ КУП НАНУ долучилися до перегляду в оnline-трансляції міжнародної науково-практичної конференції «ІХ наукові читання, присвячені памјяті В. М. Корецького»

26 Лютого, 2016

Конференція,  присвячена памʼяті видатного українського правознавця академіка Володимира Михайловича Корецького, в університеті стала традиційною. Її проблемне поле надзвичайно широке ‒ історія розвитку міжнародного права та його вплив на становлення сучасного світу; проблеми забезпечення прав і свобод особистості в постіндустріальному суспільстві; етнонаціональні конфлікти та міжнародне право; міграційні процеси та захист прав людини та ін.
     З великим інтересом студенти слухали Вступне слово ректора Київського університету права НАН України, професора, Заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького.

Значне зацікавлення викликали наукові доробки аспірантів та студентів, а особливо фінал конкурсу наукових робіт імені В. М. Корецького «Права людини в сучасному світі: погляд молоді».
     Наукові читання  ще раз довели актуальність наукового пошуку та сприяли  утвердженню   довіри до   української правничої традиції.