Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Студенти РІ КУП НАНУ разом із Студентським активом НУВГП організували поїздку в Рівненський дитячий будинок

21 Грудня, 2017

З давніх давен одним з найбільших шанованих святих як православної, так і католицької церкви є святий Миколай, який завжди вважався покровителем знедолених і бідних, опікуном дітей. Недарма його називають Микола – чудотворець, адже він причетний майже до всіх  чарівних і добрих справ. І тепер, як і в давні часи, діти найчастіше звертаються по втіху та заступництво до Святого Миколая. І, звичайно, обов’язково шукають 19 грудня свій чобіток із подарунками від  Миколая. 

У ролі Святого цьогоріч побували і студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України разом із представниками студактиву Національного університету водного господарства та природокористування, завітавши до Рівненського дитячого будинку. 

Благодійники передали іграшки, солодощі, продукти харчування та фрукти. Студенти залюбки брали участь у співах, танцях та театралізованих сценках, підготовлених дітками. Безумовно, учасники заходу отримали масу задоволення та позитивних емоцій, а головною нагородою для студентів, які щорічно долучаються до загально університетського проекту КУП НАНУ «Подаруй тепло свого серця дітям», стали посмішки вихованців дитячого будинку.