Студенти РІ КУП НАНУ святкують День святого Валентина

15 Лютого, 2018

14 лютого – день Святого Валентина – покровителя всіх закоханих. Стало традиційним відзначати це свято, що прийшло до нас із заходу, і в бібліотеках. Зважаючи на тісну співпрацю бібліотеки РІ КУП НАНУ і Рівненської обласної наукової книгозбірні, цього року наших першокурсників запросили до відділу абонемента на святкові заходи з нагоди свята.
        Студенти, окрім ознайомлення з виставкою художніх творів про кохання, прослухали історію виникнення свята, дізнались про традиції його святкування в різних країнах світу.

valentun.jpeg
valentun1.jpeg

Але , за словами, викладача кафедри гуманітарних дисциплін Г.П.Дикун, найприємніше враження справили влучні відповіді наших студентів на запитання в різноманітних літературних та мистецьких конкурсах, що свідчить про неабиякий рівень художньо-естетичної підготовки.