Студенти РІ КУП НАНУ та КУП НАНУ створили спільну команду з регбі – 7 « ФЕМІДИ», та взяли участь у першому турі Чемпіонату України

15 Травня, 2012

Освіта і наука є стратегічним резервом розвитку держави, суспільства, економіки та багатовимірним полем нашої інтеграції у світову європейську спільноту. Для забезпечення ефективного функціонування навчально-виховного процесу в Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України діють ряд креативних проектів під особистим патронатом ректора, професора, заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів України Юрія Бошицького: «Пізнай свій край», «Інтелектуальна власність – перлини сучасного живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини літератури для студентської молоді», «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім», «Формуємо власну бібліотеку зі студентської лави», «У світі прекрасного», «Майбутнє України – в руках талановитої молоді».

В рамках одного з проектів, а саме: «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» студенти Києва та Рівного об’єдналися та створили жіночу команду регбі -7  РІ КУП «Феміди», яку підтримує ректор КУП НАНУ Ю.Л. Бошицький, Рівненська обласна державна адміністрація та Федерація регбі м. Рівне.
Команда РІ КУП НАН України «Феміди» зайняла ІІІ-тє місце в першому турі  Чемпіонату України з жіночого регбі – 7!
     На Чемпіонаті України з жіночого регбі -7 брали участь студенти Київського університету права та Рівненського інституту Київського університету права НАН України.

Наші «Феміди» грали з 5-ма командами України: «Одеса», «Тернопіль», «Івано-Франківськ», «Кременець», «Хмельницький». Турніри були надзвичайно складними, але команда нашого університету  посіла ІІІ-тє місце в першому турі Чемпіонату України з регбі – 7. Так тримати!!!

Марія Пясецька