Студенти РІ КУП НАНУ у День пам’яті та примирення взяли участь у мистецькій акції «Перша хвилина миру»

12 Травня, 2015

Вона відбулася відповідно до Указу  Президента України «Про заходи щодо відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни». Як відзначено в Указі «з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначеного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів… установити в Україні День пам’яті та примирення, який призначити щороку 8 травня».

Концертне дійство розгорнулося на  Театральній площі Рівного. У ньому також взяли участь провідні творчі колективи Рівненщини, зокрема академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії, хор «Рівне», етногурт «Дуліби»  та ін. Завершилася мистецька акція хвилиною тиші.

Інспектор з виховної та методичної роботи
Рівненського інституту КУП НАН України  Євчук Л.В.