Студенти РІ КУП НАНУ відвідали Городищенську виправну колонію № 96

15 Листопада, 2019
        Днями, в рамках навчального процесу та з метою ознайомлення діяльності кримінально-виконавчих установ, студенти нашого інституту мали нагоду побачити реальні умови відбування покарань засуджених, відвідавши Городищенську виправну колонію № 96.

До слова, на ділянці максимального рівня безпеки відбувають покарання засудженні до довічного позбавлення волі. Засуджені утримуються на цій ділянці по двоє-троє в одній камері, але є можливість утримання засудженого в одиночній камері.

img_6648.jpg
img_6768.jpg

img_6788.jpg

Студентам розповіли, що з квітня 2017 року засуджені мають змогу листуватись через електронну скриньку, використовуючи Інтернет. В колонії функціонує медична частина зі стаціонаром, де засудженні можуть пройти курс необхідного лікування.

На території колонії розміщений навчальний центр, де засуджені отримують робочі спеціальності. Загалом, у колонії можна опанувати одну або декілька з 6 спеціальностей.

img_6901.jpg
img_6932.jpg

img_7058.jpg

Колонія має в своєму розпорядженні виділене приміщення з кімнатами для довготривалих побачень засуджених з членами їх сімей. Є окрема кімната, обладнана для побачень осіб, засуджених до довічного позбавлення волі.
        Керівництво колонії , викладачі та студенти РІ КУП НАНУ переконані, що поєднання в навчальному процесі теоретичних знань з практичною роботою позитивно впливає на закріплення та поглиблення учбового матеріалу  та формування психологічної готовності до подальшої праці на ниві юриспруденції.