Студенти РІ КУП НАНУ відвідали КЗ «Рівненський спеціалізований міський будинок дитини»

19 Грудня, 2018

Щороку, напередодні новорічних свят, зокрема, до дня Святого Миколая, студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України, в рамках загальноуніверситетського проекту КУП НАН України «Подаруй тепло свого серця дітям»,  відвідують дитячі будинки міста.
        Цей рік не став винятком. 17 грудня 2018 року активісти студентського парламенту інституту завітали до дітей , які потребують батьківського піклування, щоб подарувати їм іграшки, солодощі, фрукти та засоби особистої гігієни.
          Персонал закладу щиро подякував гостям за свято, яке вони подарували малюкам, а студенти пообіцяли, що незабаром обов’язково завітають до дитбудинку знову.