Студенти РІ КУП НАНУ відвідали підприємство, що є потужним виробником і найуспішнішим вітчизняним рітейлером кількох останніх років.

4 Грудня, 2019

Льонокомбінат є лідером галузі легкої промисловості України за обсягами виробництва і темпами розвитку. Під керівництвом завідувачки кафедрою загальнотеоретичних правових дисциплін Матвійчук О. В. студенти відвідали виробництво, де побачили повний цикл – від першої нитки до готового виробу. ТОВ «Т-Стиль» було засновано 6 березня 2008 року на базі Рівненського Льонокомбінату.

Сфера діяльності – текстильна промисловість. В структурі підприємства діє юридичний відділ, з роботою якого ознайомились студенти 4 курсу Рівненського інституту Київського університету права. Серед питань, які цікавили студентів: представництво інтересів підприємства в суді, повноваження та обов’язки працівників юридичного відділу, середня заробітна плата на підприємстві та правила техніки безпеки.

img-43ff66820171bf8c662adf07232566a4-v.jpg

img-69b4b09e6ff34c41cabea3787e1dc321-v.jpg

img-a6a23c7fb6e8cfa632615c3eef554542-v.jpg

Крім знань у сфері права необхідне вільне  володіння англійською або німецькою мовою, саме це дає можливості швидкого кар’єрного зросту – зазначила представник підприємства, яка запросила студентів після закінчення інституту приєднатись до дружньої команди. Цікаво, що середній вік працівників ТОВ «Стиль» 26-27 років, а загалом на підприємстві працює майже 1700 чоловік.

Організатори заходу на ТОВ «Т-Стиль» зрештою запросили студентів РІ КУП НАНУ пройти виробничу практику на базі юридичного відділу підприємства.