Студенти РІ КУП НАНУ відвідали Рівненський академічний український музично – драматичний театр

6 Листопада, 2012

31 жовтня 2012 року з ініціативи інспектора з виховної та методичної роботи Сумченко Н.М. та підтримки кураторів академічних груп, студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України знову відвідали Рівненський академічний український музично – драматичний театр, що стало доброю традицією. Вистава була дуже цікавою та веселою, адже це невмируща за своїм сюжетом комедія «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки Основяненка.

Традиція в Рівненському інституті Київського університету права НАН України, виховувати студентів не тільки як професійних юристів, але й прищеплювати культурний  дух, виховувати тонкий смак, це все сьогодні дуже актуально.