Студенти РІ КУП НАНУ відвідали Рівненський академічний український музично-драматичний театр

22 Вересня, 2021

Двадцять першого вересня 2021 року студенти груп П-41 та П-42 разом із куратором, старшим викладачем Повзун Світланою Леонідівною, та завідуючою навчальною частиною, Давидюк Ольгою Михайлівною, відвідали Рівненський академічний український музично-драматичний театр.

_viber_2021-09-21_20-33-49-877.jpg

_viber_2021-09-21_20-33-58-829.jpg

Студенти переглянули легендарну постановку української класики: «Мартин Боруля». Не зважаючи на те, що вистава за жанром – комедія, в ній підіймаються важливі питання та проблеми суспільства: бажання отримати титул, сімейні відносини, моральні цінності тощо. Усі актори вдало передали характер та внутрішній світ своїх героїв.
   Надзвичайно приємно бачити Сергія Бондарука у головній ролі. Його міміка та жести – це просто геніально! Він не просто виконує роль, а проживає кожну фразу, кожен крок Мартина. Дякуємо за яскраво створений образ. Ця постановка, яка здійснена Олександром Олексюком за однойменною п’єсою І. Карпенка-Карого, вже увійшла до золотого фонду театру і дуже подобається глядачам різного віку. Режисер уміє цікаво ставити національну класику, а його вистави приваблюють колоритом, а ще він знає секрет довголіття творів на сцені.
   Не одне покоління глядачів саме через цю виставу долучалося до національної спадщини, гостроти та соковитості народного гумору, життєдайної сили мудрості та самоіронії, що є основами української ментальності…
   Студенти залишилися задоволені переглядом та отримали море позитивних вражень!