Студенти РІ КУП НАНУ відвідали Рівненський апеляційний господарський суд

20 Листопада, 2017
    З метою підвищення довіри молоді до правосуддя, відкритості судової системи та поінформованості студентів про роботу суду, Рівненський апеляційний господарський суд організовував День відкритих дверей для студентів правничих спеціальностей вищих навчальних закладів Рівненщини.
    Безперечно, наші студенти, скориставшись нагодою, відвідали цю інстанцію. Працівники апарату суду ознайомили присутніх з історією суду у нашому регіоні, роботою секретарів, спеціалістів і помічників суддів, служби судової охорони. Крім того, йшлося про програмне забезпечення роботи суду – ведення справи і документообігу (від моменту надходження і до завершення її розгляду судом) звукозапис перебігу судового засідання тощо.
    Сподіваємося, що подібні заходи сприятимуть формуванню високопрофесійних фахівців в галузі юриспруденції та допоможуть розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури студентської молоді.

gospsuds.jpg