Студенти РІ КУП НАНУ відвідали Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи

3 Травня, 2019

Таким чином вони перейняли естафету від студентів Київського університету права НАН України. Акція відбувалася  у рамках проекту «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», який діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького  та з нагоди Великодня.

dsc_5918.jpg

fb_img_1556220657326.jpg

dsc_5925.jpg

Організатори заходу – старший викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Світлана Повзун та президент студентського самоврядування Анжеліка Линнік  ретельно продумали програму зустрічі,  а також на зібрані гроші купили дітям ласощі, різні розвивальні ігри та канцелярське приладдя. Діти простягали рученята кожному, хто відгукнувся на поклик   милосердя, вони ділилися своїми мріями та бажаннями, грали в ігри та співали пісень. Студенти відчували свою причетність до особливого дитячого світу, у якому панувала пасхальна радість Воскресіння Господнього.

2.jpg

Одухотворені високими благодійними пориваннями, студенти РІ КУП НАНУ закликали своїх ровесників  підтримати цю благородну ініціативу.