Студенти РІ КУП НАНУ відвідали спеціальний дошкільний дитячий будинок м. Рівне

9 Березня, 2017

Захід уже вкотре був організований студентським парламентом РІ КУП НАНУ. Його метою є наповнити  життя дітей, позбавлених батьківського піклування, приємними подіями, подарувати їм своє тепло, турботу і щире спілкування. Ініціаторами акції стали Софія  Олексійовець, Анастасія Цапліна,  Юлія Якубовська та Анжеліка Линнік.
     Готуючись до зустрічі з вихованцями дитячого будинку, на зібрані кошти студенти купили солодощі, печиво, фрукти, а також  розвиваючі ігри. Дітки з радістю зустріли своїх гостей,  вони залюбки гралися та розповідавали кумедні історії з власного життя. Кожному з відвідувачів хотілося міцно пригорнути маленьких жителів дитячого будинку, обігріти  та вселити віру у силу людського добра.

Студенти ще раз впевнилися у тому, що у вирі повсякденного життя важливо не забувати тих, хто особливо потребує допомоги і милосердя. І особливо малюків, яких доля обділила звичайними дитячими радощами і сімейним теплом.