Студенти РІ КУП НАНУ відвідали виставку галереї європейського живопису «Євро-арт», присвячену українському натюрморту ХХ ст.

7 Квітня, 2014

В експозиції презентовано понад двадцять натюрмортів відомих метрів українського малярства: Д. Бурлюка, М. Глущенка, М. Мавро, Я. Шапіро, А. Коцки, А. Борецького, Е. Ерба, З. Зацепіної, В. Цвєткової, Ф. Захарова, Г. Зорі, П. Столяренка та інших художників, які представляють кримську, львівську, київську та закарпатську живописні школи України. В арт-просторі галереї «Євро-Арт» виставлено найкращі взірці українського натюрморту, які виконані у класичній та модерністичній манері письма і гармонійно сприймаються поряд із роботами експресіоністичного та неофольклористичного напрямів. У цей складний для України час виставка натюрморту в галереї «Євро-Арт» переконливо підтверджує, що і кримська, і львівська живописні школи виражають суть українського мистецтва: у смисловому полі української культури ми є єдиним цілим.
     Студенти під керівництвом  організатора культурно-дозвіллєвої діяльності РІ КУП НАНУ М.Пясецької планують відвідати ще не один такий захід.

Інспектор з виховної
                                                                                               та методичної роботи  Н.М.Габаль