Студенти РІ КУП НАНУ відвідали виставку робіт київської художниці Євгенії Гапчинської під назвою “Янголи щастя”

14 Листопада, 2014

У рамках загальноуніверситетьської програми “Інтелектуальна власність в Україні: перлини живопису для студентської молоді” ця виставка стала ще однією сходинкою до пізнання світу мистецтва.
     Відома в Україні і в світі модна художниця Євгенія Гапчинська у значній частині своїх творів звертається до проблематики щастя як способу мислення і життя людини. У цих роботах бачимо створені художницею харизматичні образи янголів у вигляді оригінальних маленьких діток з великою головою та непропорційно маленькими ручками і ніжками. Досить часто під впливом цих картин одужують діти і в родини приходить тепло та взаєморозуміння. Євгенія Гапчинська багато працює над створенням полотен, де у вирі наїву все ж таки реалістично прописує кожну складочку одягу, легкого і прозорого тюлю, кучерявого волосся чи зеленого горошку.

Студентам сподобався образотворчий світ художниці, де немає фальшу і сумнівів. Кожен віднайде  свого янгола і зможе, поспілкувавшись із ним, змінити себе і змінити своє життя.
     Студенти РІ КУП НАНУ вдячні ректорові  Юрію Ладиславовичу за креативний загальноуніверситетський проект, який сприяє розумінню  творчості митців та збагачує у молоді їх духовний світ.