Студенти РІ КУП НАНУ вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

18 Грудня, 2018

Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

img_20181213_100651_hht_1_2.jpg

На виконання заходів Рівненської обласної державної адміністрації та в рамках співпраці з Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України взяли участь у вечорі- пам’яті ліквідаторів на ЧАЕС. Завідувачка відділу абонементу РОУНБ Наталія Слимак, яка була ведучою заходу, розповіла, що свято встановлено в Україні з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці та соціальної політики України, згідно з Указом Президента України Віктора Ющенка «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» від 10 листопада 2006 р. У своєму виступі пані Наталія наголошувала, що ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха.
             Студенти також мали нагоду ознайомитись з літературною виставкою, експонати якої висвітлюють події аварії.