Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у І Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Студентське самоврядування як рушій демократизації вищих навчальних закладів»

27 Травня, 2016

Конференція відбувалася 20–22 травня на базі Рівненського державного гуманітарного університету і зібрала кращих представників студентського самоврядування українських вишів. Предметом обговорення цього молодіжного форуму стали наступні проблеми:
•    Підвищення правової культури серед студентського загалу та адміністрації ВНЗ;
•     Імплементація ЗУ «Про вищу освіту у ВНЗ;
•     Конструктивна взаємодія ОСС з адміністрацією ВНЗ;
•    ОСС як засіб впливу на адміністрацію;
•    Пошуки фінансування або фандрайзинг ОСС.

«Студентське самоврядування – це завжди самовираження, самореалізація студентів, захист їхніх прав та інтересів, сприяння творчій і науковій діяльності створенню певних умов для проживання, відпочинку, участь в охороні громадського порядку, також це патріотизм, виховання моральних та етичних норм. Органи студентського самоврядування сприяють гармонійному розвитку особистості студента, формуванню у нього навичок майбутнього організатора або керівника. Саме цьому ми вчилися, набували досвіду та ділилися своїми думками на конференції»,? розповідає Назарій Бурячинський.

Олександра Соломка вважає, що у Рівненському інституті  студентський парламент є дієвою структурою. Він знаходить належну підтримку адміністрації закладу, особливо ректора Юрія Бошицького, який ставить наголос на тому, що без вирішення проблем студентського самоврядування неможливо досягнути європейської якості освіти та підготувати конкурентоспроможних фахівців.