Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у ХІІІ науково-практичній конференції на тему: «Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку».

5 Квітня, 2012

Студенти Рівненського інституту КУП НАН України Ольга Дроздюк, Максим Хілінський і Дарина Корнійчук взяли участь у ХІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції  «Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку».      Конференція проводилась на базі Київського університету права  НАН України, де викладачі і студенти висвітлили проблемні аспекти українського законодавства і запропонували своє їх бачення.

Після пленарного та секційних засідань відбулося підведення підсумків і нагородження переможців грамотами і дипломами, а учасників сертифікатами про участь.      Студентка Рівненського інституту КУП НАН України Ольга Дроздюк отримала диплом за найкращу наукову роботу.