Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у роботі координаційної ради молодих юристів, що пройшла під егідою головного управління юстиції в Рівненській області

6 Березня, 2015

Її девізом стали слова «Молодь – майбутнє людства. Прогрес за молодим суспільством». Рівненський інститут Київського університету права НАН України представляли Катерина Наконечна, Аліна Челбіна та Владислав Марач.
     На порядок денний координаційної ради було винесено декілька важливих питань, а саме: обрання голови КРМЮ; обрання керівників секторів; прийняття нових членів КРМЮ, розподіл їх за секторами. Метою ради є узгодження зусиль молодих юристів в утвердженні високої ролі професії юриста в Україні, координації діяльності, пов’язаної з підвищенням якості підготовки фахівців у галузі права, залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи.

Координаційна рада молодих юристів – це надійний спосіб реалізації набутих знань студентів на практиці.