Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у студентських читаннях «Вплив студентської молоді на формування української державності»

19 Жовтня, 2015

Цей захід відбувся у стінах Київського університету права НАН України і відповідно до Указу Президента України від 01.10.2015 № 565/2015 був приурочений 25-ій річниці «Студентської революції на граніті», яка стала  першим успішним ненасильницьким політичним протестом проти комуністичної влади в Українській РСР. Його результатом було прийняття Верховною Радою УРСР постанови, яка гарантувала виконання всіх вимог протестуючих.

Важливість цього заходу у вітальному слові підкреслила проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Олена Василівна Чернецька.  Консолідуючий потенціал ідеї незалежності України у своєму виступі ствердила проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи   Галина  Петрівна  Левківська.

Студентські читання об´єднали молодь КНУ імені Т.Г.Шевченка, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Національної академії внутрішніх справ України, Київського національного лінгвістичного університету. Масштабність цього заходу є ще одним свідченням дієвості проектів для студентської молоді, ініційованих ректором Юрієм Ладиславовичем Бошицьким.

Рівненський інститут на цьому заході представили студентка 2-го курсу Софія Олексійовець (тема виступу «Морально-правові ідеали студентської революції на граніті») та студентка 3-го курсу Вікторія Пітніцька (тема виступу «Революція гідності»  і виклики сучасності»).