Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у турнірі з міні-футболу.

6 Жовтня, 2017
     6 жовтня в рамках загальноуніверситетського проекту «Сьогодні з спортом – завтра з майбутнім» та напередодні Дня юриста студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України взяли участь у міському турнірі з міні-футболу серед студентських команд.

Гра проходила у спортивній залі Рівненського технікуму технології та дизайну. Вболівальники та самі учасники отримали море позитивних емоцій, і задоволення від результату, адже цей турнір вкотре став своєрідним уроком дружби, підтримки та єдності.
     У запеклій боротьбі футболісти РІ КУП НАНУ вибороли почесне ІІІ місце, за що і були нагороджені Кубком турніру. За традицією, були визначені і кращі гравці команд, ними стали  Ющук Вадим, Янчик Олег, Мойсеєць Богдан та Буско Олександр, який, до слова, був визнаний кращим гравцем та нагороджений Почесною грамотою за участь у змаганнях.
     Дякуємо хлопцям за прекрасний подарунок до Дня юриста, який вони зробили всім вболівальникам і бажаємо нових спортивних звершень та перемог.

minifoot1.jpg
minifoot2.jpg