Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у зустрічі з начальником Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксаною Сальчук

26 Вересня, 2018

Темою зустрічі стало обговорення законопроекту № 8584 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу». Про те, що проблема жорстокого поводження з однолітками в Україні справді існує, свідчить той факт, що  Україна минулого року нарівні з Сирією, Південним Суданом, Єменом, Іраком, Афганістаном, Сомалі та іншими потрапила в десятку найбільш небезпечних країн світу (8-е місце) і зайняла 156 місце в загальному рейтингу мирних країн та держав із найбільшими проявами насильства.

received_898239910365191.jpeg

received_1776108695843950.jpeg
received_857992967922569.jpeg

Прикметно, що  О. Сальчук звернулася до законодавчої бази та розкрила юридичний зміст поняття насильство. До нього відносять не лише побої та пряме заподіяння шкоди здоровʼю дитини, а й залякування, погрози, приниження, образу честі та гідності, надмірний контроль та ін. Предметом обговорення стало також забезпечення особистих прав дитини та протидії будь-якому насильству над нею та  соціальні наслідки жорстокого поводження з дітьми.
           РІ КУП НАНУ на зустрічі з очільницею Головного територіального управління юстиції у Рівненській області представили студенти першого та другого курсів: Богдан  Примак,  Альона Мелещук, Артур Моісеєнко, Назар Прилепа, Анна Царук та   Оксана Сопронюк.