Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та 75-ї річниці створення Української повстанської армії

19 Жовтня, 2017
     Вони відбулися у Рівненському обласному музично-драматичному театрі і зібрали чималу аудиторію,  переважно молодіжну.
    В урочистостях  взяли участь  керівники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, учасники Революції гідності, ветерани війни та військової служби, учасники українського визвольного  руху, члени сімей загиблих (померлих) воїнів, члени громадських організацій області. «Це свято військових, які залишивши своїх рідних та близьких, стали на захист Батьківщини. Ми дякуємо мирним воїнам – волонтерам та медикам, які нерідко ціною власного життя та здоров’я допомагають Українській армії. Усі вони є прикладом  самовідданості та патріотизму», – зазначив під час урочистостей перший заступник голови Рівнеської облдержадміністрації Юрій Приварський.  Він привітав військових та волонтерів, а також  вручив Почесні грамоти ОДА та нагрудні знаки.

dzu1s.jpg

dzu2s.jpg
 dzu3s.jpg

РІ КУП НАНУ на цьому заході представляли студенти-другокурсники Вікторія Рубець, Дмитро Вірчик,  Вікторія Бунечко, Владислав Дубасюк та Максим Драний.

dsu4s.jpg

dzu5s.jpg