Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь в урочистих зборах та святковому концерті, присвяченому 199-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

11 Березня, 2013

Відзначення відбувалося 9 березня 2013 року у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі.
     У ньому взяли участь куратори академічних груп М.І.Маркевич, Т.О.Артерчук, Г.П.Дикун,  першокурсники − представники студентського активу Юстин Омельчук, Анастасія Матчишина, Ірина Токарець, Богдан Шкодич, Олександр Давидович, Едуард Масюк

Під час заходу студенти змогли побачити відомих митців, артистів, науковців, політиків, громадських діячів, представників духівництва, талановиту молодь Рівненщини. Зокрема, з привітаннями до громадськості звернулися заступник голови Рівненської облдержадміністрації О.В. Губанов, міський голова Рівного В.Є. Хомко. З доповіддю про життєвий і творчий шлях Кобзаря виступив український письменник, публіцист, професор Національного університету «Острозька академія» П.М. Кралюк.

На урочистому концерті звучали твори поета, сповнені болю за багатостраждальну Батьківщину й надії на її нове майбуття.