Студенти Рівненського інституту КУП НАН України відвідали управління Патрульної поліції в Рівненській області

9 Квітня, 2024

Начальниця відділу зв’язків з громадськістю УПП в Рівненській області Іванна Бойківська розповіла студентам про специфіку діяльності Патрульної поліції та ознайомила з основними посадовими обов’язками патрульного. Зокрема, до основних посадових обов’язків патрульного входить:

– патрулювання визначеної території (пішки, на патрульному автомобілі або на інших транспортних засобах) та забезпечує охорону громадського порядку та безпеки громадян;

– надання інформації пішоходам та водіям транспортних засобів;

– перевірка та фіксація порушень законодавства, оформлення штрафів;
– прийом та передача інформації по рації, реагування на правопорушення, виїзд на місце події;

– реагування на виклики щодо побутових правопорушень (проявів домашнього насильства тощо);

– надання невідкладної допомоги потерпілим від суспільно небезпечних діянь, нещасних випадків, особам з обмеженими фізичними можливостями та особам, що втратили можливість самостійно пересуватись;

– нагляд за безпекою дорожнього руху; регулювання дорожнього руху;

– зупинка дорожньо-транспортних засобів та перевірка реєстраційних документів, посвідчення водія, проведення візуального огляду, в разі підозри щодо вчинення правопорушення;

– організація заходів безпеки на місці ДТП, оформлення необхідних документів, надання першої допомоги учасникам ДТП;

– здійснення оперативно-розшукових заходів та слідчих дій з метою виявлення і попередження злочинів та інших правопорушень;

– сприяння розслідуванню справ щодо вчинених злочинів в межах компетенції Департаменту патрульної поліції.

Патрульні постійно вдосконалюють навички володіння зброєю, вчаться професійно надавати домедичну допомогу та підтримують свою фізичну форму, щоб якісно та професійно виконувати свою роботу. Вони щодня опиняються в умовах, коли від їхніх дій залежить життя постраждалих. Опрацьовують виклики на пожежах, ДТП з потерпілими, бійках, домашньому насильству. Як жінки, так і чоловіки, однаково мають бути готовими надати домедичну допомогу. Тому поліцейські особливу увагу приділяють вдосконаленню навичок у тактичній медицині.

Також Іванна Бойківська провела  для студентів екскурсію територією управління і розповіла багато цікавого. Крім того, ознайомила із оснащенням патрульного. Студенти мали змогу приміряти засоби захисту.

Щиро сподіваємося, що проявлена під час екскурсії зацікавленість студентів до роботи в поліції переросте у справжнє покликання. Тож у майбутньому  випускників РІ КУП НАН України чекають у команді Патрульної поліції Рівненської області!

Переглянути відео за посиланням