Студенти Рівненського інституту КУП НАН України долучились до відзначення Міжнародного дня волонтера

6 Грудня, 2021

5 грудня Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Свято було засновано ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

dsc_1570.jpg
dsc_1577.jpg

dsc_1582.jpg

Напередодні Міжнародного дня волонтера студенти ІІ та ІІІ курсів Рівненського інституту під керівництвом завідувача кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ Олени Матвійчук та ст. викладача кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ, куратора ІІ курсу  Ганни Дикун взяли участь у зустрічі з директором Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Василем Овдіюком, яка відбулася у стінах Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області. Під час зустрічі присутні отримали інформацію про головні  здобутки та проблеми волонтерської діяльності в системі БПД.
   Директор центру Василь Овдіюк зазначив, що проєкт «Волонтер БПД» набув неабиякої популярності на Рівненщині. Волонтери допомагають центрам забезпечувати доступ людей до безоплатної правової допомоги, проводити правопросвітницьку роботу, організовувати надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, реалізовувати інші повноваження у сфері захисту прав людини.
   На завершення зустрічі студенти отримали пропозицію долучитись до команди волонтерів БПД, що допоможе на практиці застосувати теоретичні знання,  які вони здобувають в Рівненському інституті КУП НАН України.