Студенти Рівненського інституту КУП НАН України провели акцію «Подаруй дитині свято»

22 Грудня, 2021

З давніх давен одним з найбільших шанованих святих як православної, так і католицької церкви є святий Миколай, який завжди вважався опікуном дітей. І тепер, як і в давні часи, діти найчастіше звертаються по втіху та заступництво до Святого Миколая. І, звичайно, обов’язково шукають 19 грудня свій чобіток із подарунками від  Миколая.
    У ролі Святого цьогоріч побували і студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України, завітавши до Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей в с. Олександрія  Рівненського району.

dsc_2030.jpg
dsc_2047.jpg

dsc_2049.jpg

До збору коштів долучилися студенти та працівники навчального закладу. На зібрані кошти були закуплені фрукти, солодощі та необхідна для дитячого будинку приставка Смарт ТВ.
    Ст. викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ганна Дикун зазначила, що головною метою даної акції було підтримати та показати тепло та любов, а також погратися та подарувати подарунки кожній дитині, які вони так чекали.

dsc_2057.jpg

dsc_2081.jpg

dsc_2097.jpg

Приїзд майбутніх юристів на чолі з Президентом Студентського Парламенту Катериною Степанець зробив цей день особливо святковим і зворушливим для вихованців закладу. Студенти Олег Сєрков та Давид Юрчук спільно із старшими дітьми співали пісні під гітару. А менші дітки розважалися та брали участь в іграх з Тетяною Мельник та Дарією Сидоровою. Безумовно, учасники заходу отримали масу задоволення та позитивних емоцій, а головною нагородою для студентів стали посмішки вихованців дитячого будинку.
    Зустріч із дітьми була дуже хвилюючою та чуттєвою, без сліз на очах не повертався з дитячого будинку ніхто. Адже кожна дитина поділилася найзаповітнішим бажанням, здійснення якого вона чекає. І переважно це бажання жити в сім’ї, якої у них не відняти.
    Важливо пам’ятати про таких дітей і знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто дійсно її потребує.