Студенти Рівненського інституту КУП НАН України прийняли участь у проекті «Молодий донор»

11 Квітня, 2012

Рівненська міська молодіжна громадська організація «Молоді регіони» реалізовує проект «Молодий донор» в рамках якого молодими людьми буде здаватись кров дітям хворим на гемофілію.        На сьогоднішній день в Україні зареєстровано 2672 хворих на гемофілію. Гемофілія – це спадкове захворювання яке проявляється підвищеною кровоточивістю, але 30% випадків цього захворювання не мають спадковості і викликані змінами в генах самого хворого. Гемофілія – це життєвий стан. І позбавивши їх препаратів –вони помруть!     До проекту долучилися також студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України, а саме Хілінський Максим, Корнійчук Наталія, Ростислав Пашко, Склянчук Михайло, Терещук Олександра, Заславська Вікторія і Михайло Шуляк.     Тепер студенти мають надію на те, що  вони своєю допомогою зменшать страждання і потребу в препаратах на деякий час дітей хворих на гемофілію.