Студенти Рівненського інституту КУП НАН України прийняли участь у проекті «Молодий донор»

11 Квітня, 2012

В області вже втретє реалізовується проект «Молодий донор», метою якого є здача крові для дітей, хворих на гемофілію.
     Цьогоріч  до проекту долучилися  студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України, а саме Хілінський Максим, Корнійчук НаталіяПашко Ростислав, Склянчук Михайло, Терещук Олександра, Заславська Вікторія і Михайло Шуляк.

Довідка: на сьогодні в Україні зареєстровано 2 672 хворих на гемофілію. Гемофілія – це спадкове захворювання, симптомами якого є підвищена кровотеча, але приблизно 30% випадків цього захворювання не є успадкованими, а спровоковані виникненням змін в генах самого хворого.

Організатором акції виступила Рівненська міська молодіжна громадська організація «Молоді регіони».