Студенти Рівненського інституту КУП НАН України відвідали галерею європейського живопису “ЄВРО АРТ”

3 Березня, 2012

До значних подій мистецького життя, які не залишилися поза увагою студентів Рівненського інституту Київського університету права НАН України, стала  Дискусійна платформа, відкрита в рамках сотої ювілейної виставки Георгія Косміаді «Загадка темпри: до 45 роковин пошанування пам’яті митця» у  галереї європейського живопису «Євро Арт».

Тут 24 лютого 2012 року о 15 годині відбулася публічна лекція, прочитана  кандидатаом історичних наук, доцентом Рівненського державного гуманітарного університету Ларисою Костюк на тему « Георгій Косміаді: особливості становлення творчості митця». У контексті роботи  Дискусійної платформи обговорювалося питання про присудження  щорічної премії художникам Рівного та Рівненщини.

Серед  гостей  та учасників цього заходу були Ткачук А.П. начальник відділу культури міськвиконкому, І. Локшук, викладач  РДГУ, Л. Крайлюк, старший викдадач РДГУ тощо,  а також  інспектор з виховної та методичної роботи  Рівненського інституту КУП НАН України Сумченко Н.М.