Студенти Рівненського інституту КУП НАН України відвідали Спеціальний дошкільний дитячий будинок

19 Грудня, 2011

Святий Миколай на прохання студентів Рівненського інституту  КУП НАН України відвідав Спеціальний дошкільний дитячий будинок.

На гроші зібрані студентами і викладачами РІ КУП НАН України, ми привітали дітей групи №6 (із затримкою фізичного розвитку) Спеціального дошкільного дитячого будинку з Днем Святого Миколая. Ми були дуже вражені, з якою щирістю дітки зустрічали Святого Миколая, яким став студент ІІ курсу Михайло Бондар.
     У групі навчається 14 хлопчиків і лише 2 дівчинки, але не зважаючи на це діти дуже дружні. На жаль, нам не вдалося довго поспілкуватися з вихованцями дитячого закладу, оскільки було оголошено карантин. Проте подарунки були вручені. Також нам провели міні-екскурсію стінами закладу.

На думку студентів РІ КУП НАН України, діти не повинні лишатись без подарунків та радості спілкування, тому ми дуже раді, що змогли внести частку для вирішення подібного питання.