Студенти Рівненського інституту КУП НАН України відвідали театр

16 Жовтня, 2014

У рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного», який діє у РІ КУП НАНУ під патронатом ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького найактивніші студенти з нагоди Дня юриста відвідали виставу «Сватання на Гончарівці» у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі.
     У комедії «Сватання на Гончарівці», яка написана Григорієм Квіткою-Основ’яненком студенти стали свідками яскравого музичного оформлення, цікавих характерів героїв, комедійних ситуацій та діалогів, динамічних сюжетів. Ось вже понад півтора століття глядачами підтримується незгасаючий інтерес до п’єси класика.

Попри серйозність вперше порушеної в українській літературі проблеми кріпацтва, п’єса не втрачає смаку водевільної інтриги. Щирий гумор у п’єси переплітається з авторською іронією, мотивами народних пісень, обрядовою поезією.
     Студенти дякують ректорові Юрію Ладиславовичу за чудову нагоду відвідати виставу.