Студенти Рівненського інституту КУП НАН України взяли участь у презентації історичного веб-порталу «Славетна Україна»

23 Жовтня, 2013

21 жовтня 2013 року у Рівненському музично-драматичному театрі відбулась презентація історичного веб-порталу «Славетна Україна» за участю Народного депутата України В. Зубанова, радника Прем’єр-міністра України А.Толстоухова та заступника голови облдержадміністрації О. Губанова.
   Студенти І курсу (А. Кравченко. Д. Гладунець, В. Патрак, Д. Лякішева) спільно зі ст. викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Г. Дикун взяли участь у цьому заході.

Це загальнонаціональний громадський інтернет-портал, присвячений історії та культурі українського народу, реалізований в рамках широмаштабного проекту “Україна: історія великого народу”. На порталі www.litopys.com.ua вміщено, зокрема, серію енциклопедичних статей, які розкривають історичні події на території сучасної України від найдавніших часів до сьогодення.

Згідно із задумом, як зазначив В. Зубанов, один із авторів проекту, новий ресурс стає базовим для залучення до співпраці громадськості. Саме тому планується, що постачальником інформації для нього будуть українські історичні клуби, у які ввійдуть бібліотеки, підприємства, громади міст і сіл, студентські колективи, місцеві теле- і радіокомпанії. Вони створять своєрідні літописи всіх територій України, зосередивши увагу на видатних особистостях, котрі зробили важливий внесок у становлення державності України у різні періоди.

Ганна Дикун