Студенти Рівненського інституту КУП НАН України взяли участь у студентському квесті

23 Листопада, 2015

Він відбувся з нагоди святкування Міжнародного дня студента. З метою ознайомлення студентів із визначними місцями та пам’ятками культури  міста Рівне куратор групи Марія Анатоліївна Боровець підготувала для учасників квесту цікаві завдання.
     Студенти поділилися на дві команди: хлопців – «Guys» та дівчат –  «Girls». У процесі виконання  завдань оцінювалася креативність, швидкість та якість. Учасники  гри  відгадували зашифровані завдання-загадки і підтверджували їх виконання фотографією відповідного об’єкта. Найбільш цікавим було завдання щодо визначення місця розташування частини старого міста під назвою Палацовий комплекс «Венеція» у межах сучасного цетру Рівного.

Переможцем стала команда «Guys». Насамкінець всі учасники квесту дружно відзначили перемогу у студентському кафе за філіжанкою чаю із  тортом. Такі заходи, безперечно, зближують і допомагають краще зрозуміти один одного. Вони так само актуалізують професійні цілі  і є складовими майбутнього успіху студентів.