Студенти Рівненського інституту КУП НАН України взяли участь у відкритті персональної виставки “Квітучі барви Ольги Кашшай”

14 Травня, 2021

Студенти Рівненського інституту КУП НАН України разом з директором закладу Володимиром Якимчуком та куратором І курсу Ганною Дикун взяли участь у відкриті персональної виставки під назвою “Квітучі барви Ольги Кашшай” в Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

1620932786469.jpg

1620932786484.jpg

1620932786480.jpg

Ольга Кашшай – відома українська художниця, член Національної спілки художників України. На виставці представлено 20 робіт художниці, які вона створила протягом останніх чотирьох років. Сама Ольга зізнається, що натхнення черпає в природі, полюбляючи в будь-яку пору року виїжджати на пленери. Також із-під пензля художниці народжуються фантазійні, сповнені світла композиції натюрмортів. Ольга Кашшай висловила велику подяку ректору Київського університету права НАН України Юрію Бошицькому за можливість виставляти свої картини в м. Рівне, долучившись до проєкту “Інтелектуальна власність України: перлини сучасного мистецтва студентській молоді”.

1620932786463.jpg

1620932786456.jpg

dscn6944.jpg

Директор Рівненського інституту КУП НАН України Володимир Якимчук зазначив, що виставка полотен Ольги Кашшай “Чарівні закарпатські натюрморти – прикраса березневого Рівного” працювала з 8 березня до 11 травня 2021 року в Рівненському інституті права КУП НАН  та стала справжнім мистецьким подарунком для співробітників та студентів закладу. А також побажав творчої наснаги та успіхів підкресливши, що творчість пані Ольги є великим художньо-мистецьким зразком, який гідний для наслідування.