Студенти Рівненського інституту КУП НАН України взяли участь в психолого – правовому тренінгу «Гендерна політика очима молодих».

14 Грудня, 2011

В рамках угоди про співробітництво 8 грудня 2011 року бібліотека РІ КУП разом із працівниками Рівненської обласної бібліотеки для юнацтва та Центром підтримки громадських ініціатив «Чайка» провели психолого-правовий тренінг «Гендерна політика очима молодих». Цей захід був приурочений до Дня прав людини.    Протягом двох годин студенти мали можливість висловити власну думку та обговорити ситуації, взяті з реального життя. Про них розповіли координатор з антикризових ситуацій центру «Чайка» Білковська Т.М. та головний спеціаліст Тарковська Н.В.

Найгостріша дискусія розгорнулася навколо  обговорення насильства над дітьми, сімейного насильства, сексуальних посягань щодо жінок на роботі. В інтерв’ю журналісту Рівненської державної телерадіокомпанії студенти нашого інституту зазначили, що такі психологічні тренінги дають позитивний результат не лише в поінформованості молоді з цієї проблеми, а й практичні навики в майбутній юридичній діяльності.