Студенти Рівненського інституту КУП НАН України завітали на випускний у Рівненський дитячий будинок

5 Червня, 2012
     Вже традиційною є підтримка соціально-незахищених дітей Рівненського спеціального дошкільного дитячого будинку активістами Рівненського інституту Київського університету права НАН України.

31 травня 2012 року у цьому ж дитячому будинку відбувався випускний вечір. Дітки, яким виповнилося 6 і 7 років покинули стіни будиночку,  й пішли навчатися в інтернати. Звичайно у такий відповідальний і непростий момент важливо висловити свою підтримку.

Тому, з допомогою меценатів а також співробітників Прокуратури м. Рівне, були закуплені фрукти та солодощі для випускного вечора. Але важливим є не тільки матеріальний аспект, а й той, що студенти РІ КУП НАНУ систематично проводять час з маленькими вихованцями дитячого будинку, даруючи для них свою любов і позитивні емоції.