СТУДЕНТИ РІВНЕНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КУП НАН УКРАЇНИ – ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ОКРУЖНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ

13 Липня, 2023

Студенти 3 курсу Рівненського інституту Київського університету права НАН України Андрій Середа, Софія Царук, Василина Василевська, Кароліна Ковалик взяли участь у конкурсі статей про адміністративне судочинство серед студентів юридичних спеціальностей закладів вищої освіти України, який був організований Рівненським окружним адміністративним судом з нагоди відзначення Днів адміністративної юстиції України.

67.jpg

10 липня 2023 р. Рівненським окружним адміністративним судом оприлюднено підсумки конкурсу. За його результатами друге місце присуджено Андрію Середі, третє – Софії Царук. Переможці отримали Дипломи та подарунки.
Дирекція, викладачі Рівненського інституту КУП НАН України та батьки  пишаються своїми студентами та вітають переможців!