Студенти Рівненського інституту КУП НАНУ в рамках плану заходів до Дня юриста відвідали Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області

4 Жовтня, 2017
     3 жовтня 2017 р. відбулася зустріч студентів ІІ курсу Рівненського інституту Київського університету права НАНУ  в рамках тижня права із  працівниками Головного територіального управління юстиції у Рівненській області. У форматі панельної дискусії начальник ГТУЮ Іванна Смачило,  заступники начальника ГТУЮ Наталія Яцюк, Вячеслав Бедикайло, Неля Ковальова, Сергій Дмитрієнко, Віта Оводюк та державний виконавець Іванна Олексієвець розповіли  студентам про себе: як прийшли працювати, про специфіку роботи  кожен свого напрямку.
     Іванна Смачило звернула увагу на просвітницький проект  «Я маю право!», реформи Міністерства юстиції України та їхнє втілення у життя на Рівненщині.

Студентів зацікавила специфіка роботи органів юстиції та можливість майбутнього працевлаштування.

ust1s.jpg

ust2s.jpg