Студенти Рівненського інституту КУП НАНУ взяли участь у сесії Рівненської міської ради

21 Вересня, 2012

Більше ста тридцяти питань було винесено на розгляд сесії Рівненської міської ради 20 вересня. Зрозумілим був той факт, що сесія буде непростою через велику кількість земельних питань а також голосування місцевих обранців за введення посади першого заступника міського голови.
     Бажаючих з числа студентів Рівненського інституту КУП НАНУ взяти участь у роботі депутатів було чимало.

Проте, до участі у сесії  запросили найактивніших – Наталію Корнійчук, Вікторію Заславську, Максима Хілінського, Оксану Потапчук, Тетяну Левченко. Інші активісти інституту відвідають сесії міської, обласної рад трохи згодом, адже кількість гостьових місць у сесійній залі обмежена.

Студентів радо зустріла начальник організаційного відділу Рівнеради Людмила Стригунова, що, як виявилось, є випускницею Київського університету права НАНУ.

Молоді активісти отримали цікавий досвід участі у роботі сесії, адже вперше саме 20 вересня міські обранці тестували систему для голосування «Рада». До сьогодні, депутати голосували вже кілька десятків років поспіль способом піднятої руки.