Студенти Рівненського інституту КУП НАНУ взяли участь у заходах до свят Покрови, Дня українського козацтва

16 Жовтня, 2014

Студенти Рівненського інституту КУП НАН України в рамках загальноуніверситетської програми «Пізнай свій край», що діє в РІ КУП НАНУ  під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького14 жовтня 2014 року   взяли участь у міських заходах.
День українського козацтва відзначається з нагоди християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці.

У підніжжя пам’ятника Тараса  Шевченка найзворушливішим для студентів став виступ капели бандуристів «Нащадки». Всі охочі мали нагоду послухати виступ учасників етнічного фестивалю «Лірницька Покрова у  м. Рівне».
      Вся країна нині, як і колись, об’єдналася навколо ідеї незалежності та соборності.