9 Січня, 2012

Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України провели акцію присвячену Дню боротьби зі СНІДом.      Організатором заходу виступив комітет зовнішніх зв’язків наукової роботи , якого є Хілінський Максим. Також  активну участь приймали студенти: Літвін Валерія (П-11), Петрук Анна-Юлія (П-12), Жабчик Інна (П-22) Левченко Тетяна (П-21), Бондарець Мирослава (П-21).     Захід проводився на території  навчального закладу та в центрі міста на Майдані Незалежності, активісти розповсюджували серед його мешканців  презервативи із інформаційним додатком про СНІД , охочим прикріплювали червону стрічку як символ небайдужості до всесвітньої проблеми.

Варто зазначити те, що акція визвала неабиякий інтерес у перехожих,  виявилось населення  не досить проінформоване про День боротьби зі СНІДом, дехто із старших людей  залишився  здивованим  підтримкою та  небайдужістю студентів до  ВІЛ-інфікованих людей.   Це перша акція ініційована новоствореним комітетом, організатори запевняють, на майбутнє захід проводитиметься масштабніше та інформативніше, оскільки непотрібно забувати, що знання наш єдиний захист.