Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України взяли участь у благодійній акції

22 Грудня, 2020

Волонтери Рівненщини ініціювали благодійну акцію «Лист Святому Миколаю», в рамках якої організували збір подарунків для дітей.
  «Тож, пора розпочинати творити Різдвяні дива! Запрошуємо кожного з вас стати Миколайчиком та приєднатися до акції «Лист Святому Миколаю» від діток Великомежиріцької спеціальної ЗОШ-інтернату I-II ступенів . Допоможіть реалізувати їх мрії», – написали у соцмережі організатори акції.

img-27c9559ef5255d3fcdeed51c3fbac841-v.jpg

img-eecf1127a760a2bec77f8e4582fc1f36-v.jpg

Студенти та колектив РІ КУП НАНУ підримали цю ініціативу та долучились до збору коштів на подарунки, яким активно займалась Дарія Сидорова.
   20 грудня 2020 року відбулась поїздка у Великомежиріцьку спецшколу. Студентки ІІ курсу Катерина Сидорчук та Маргарита Чопюк вручили подарунки від інституту вихованцям закладу.