Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України взяли участь у Міжрегіональній відео-конференції «Захист прав громадян України у Європейському суді»

26 Березня, 2013

У ній взяли участь відомі юристи, адвокати, керівники правозахисних організацій України, начальники  юридичних відділів адміністрацій та управлінь юстиції, науковці. Захід одночасно проходив в шести регіонах України: Черкасах, Чернівцях, Рівному, Дніпропетровську, Миколаєві. Відомі гості ознайомили присутніх з основними аспектами захисту прав українських громадян в Європейському Суді, нормативно-правовою базою, механізмами підготовки відповідних пакетів документів. Дискусію ініціювали відомі юристи області. Студенти  РІ КУП НАН України разом з викладачем  права ЄС  Н.М. Сумченко гідно репрезентували свій заклад.