Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України взяли участь в проведенні благодійної акції «Передай тепло своєї руки маленькій дитині»

12 Квітня, 2012

Активісти студентської ради (Наталя Корнійчук, Левченко Тетяна, Бондарець Мирослава) за ініціативою помічника ректора з питань Рівненського інституту КУП НАН України В.О. Грицюк взяли участь в проведенні благодійної акції «Передай тепло своєї руки маленькій дитині». Метою цієї акції було подарувати дітям своє добро, тепло та турботу.      Рівненський інститут КУП НАНУ організував поїздку вихованців Рівненського спеціального дошкільного дитячого будинку до кінотеатру «Ера», в якому вони мали нагоду переглянути мультфільм «Лоракс». Діти були надзвичайно задоволені та отримали яскраві враження.

Цей захід проводився в рамках реалізації стратегії Київського університету права НАН України, однією із складових якої є всебічна підтримка та організація соціальних проектів, покликаних допомогти малозахищеним верствам населення. Подібні акції будуть проводитись систематично, адже увага та любов дорослих є  найважливішими для дітей.